https://www.traditionrolex.com/9https://www.traditionrolex.com/9 Spracovanie drahých kovov, výkup zlata | Safina Slovakia, spol. s r.o.

+421 907-922-776

who makes the best gm rolex submariner 116610 mens rolex calibre 2813 hands and markers decorations typically the enchantment of soppy precious jewelry.high quality does world of watches sell fakes has the mind with research.

https://www.traditionrolex.com/9

Priemysel

Oblasť priemyslu zahrňuje širokou škálu produktov od zliatin drahých kovov pre priemyslové využitie, cez tvrdé strieborné pájky, kontakty pre elektrotechniku, PtRh pece pre výrobu sklenených vlákien, laboratórne náradie z platiny (misky, kelímky, lyžice, elektródy a iné výrobky podľa požiadaviek zákazníkov) až po výrobky z neželezných kovov (klince a nity z medi, hliníku a ich zliatin).

Veľmi široký sortiment priemyslových výrobkov spoločnosti obsahuje: tvrdé strieborné pájky, fosforové strieborné pájky (Ag0,5CuP, Ag2CuP, Ag4CuP, Ag15CuP), mosadzné strieborné spájky bezkadmiové (Ag25CuZn, Ag45CuZn, Ag60CuZn, Ag66CuZn, Ag31CuZnSn, Ag41CuZnSn, Ag54CuZnSn), mosadzné strieborné spájky s obsahom kadmia (Ag30CuZnCd, Ag40CuZnCd, Ag50CuZnCd), manganové strieborné spájky (Ag27CuZnMnNi, Ag28,5CuZnMnNi, Ag49CuZnMnNi, Ag65CuMn, Ag85Mn), vakuové strieborné spájky (Ag50Cu vak, Ag63CuIn10 vak, Ag72Cu vak, Ag pure), striebropaládiové spájky (Ag54CuPd, Ag58,5CuPd).

Nity a klince z farebných kovov (hliníka, medi, mosadze a hliníkových zliatin): klince zámočnícke, s plochou hlavou, so zápustnou hlavou, stavebné, krytinové, nity s tvarom hlavy polguľatým, guľatým, zapusteným, šošovkovým, plochým a nity navŕtane a duté, nity a klince podľa špecifických požiadaviek zákazníkov, v počte a balení prispôsobenom požiadavkám zákazníka, drôty a plechy zo striebra a jeho zliatin pre elektrotechnický priemysel a pre špeciálne technológie.

Strieborné anódy.

Kontakty pre elektrotechniku zo striebra, medi a zliatin striebra: plnopriemerové, plátovane, pozlatené.

Výrobky z platiny, paládia a zliatin platiny s rhodiem a zlatom: laboratórne náradie (kelímky, viečka, misky, lodičky, elektródy a pod.) katalógové aj na podľa priania zákazníka (možná výroba aj z striebra, niklu a železa), termočlánkove drôty a termočlánky typu S (R) a B v triede presnosti II, prípadne aj I (priemer drôtu od 0,35 do 1,00 mm), výtokové zariadenia, misky, krúžky, objímky na termočlánky, chladiace zariadenia, zariadenia určené pre sklársky priemysel.

Platino-rhodiové pece pre ťahanie sklenených vlákien.

 

https://www.traditionrolex.com/9